BUDMA 2018

BUDMA 2018

BUDMA 2018 – tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa

O Międzynarodowych Targach Poznańskich na pewno wielu słyszało. W ich ramach (w różnych terminach) odbywają się pomniejsze wydarzenia, w tym BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa. Corocznym udziałem w wydarzeniu zainteresowani są wszyscy ci, którzy chcą zaprezentować innowacyjne rozwiązania technologiczne w budownictwie i dziedzinach pokrewnych, ale także Ci, którzy zastanawiają się nad zastosowaniem takowych rozwiązań. Nie inaczej było w tym roku – targi BUDMA 2018 okazały się ogromnym sukcesem.

Międzynarodowe targi budownictwa w 2018 roku

Tegoroczne targi odbywały się w stałej lokalizacji, tj. w Poznaniu, przy ulicy Głogowskiej 14 – na  Terenach Targowych MTP. Komentarze na temat wydarzenia nadal są gorące, ponieważ targi BUDMA 2018 miały miejsce zaledwie przed kilkoma dniami, a dokładnie w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 r.

Targi BUDMA 2018 – charakterystyka wydarzenia

Targi trwają kilka dni i w tym czasie Tereny Targowe MTP odwiedza ogromna grupa ludzi przede wszystkim z Polski, ale również z innych zakątków świata. Nie bez powodu targi BUDMA uznawane są za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Koniec stycznia/początek lutego to idealny czas na prezentację różnorodnych rozwiązań budowlanych, ponieważ wkrótce rozpoczyna się sezon budowlany, w trakcie którego będzie można z nich skorzystać. Na targach BUDMA 2018 prezentowana była szeroka oferta produktowa producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Targi zwiedzać mógł każdy, choć wystawa adresowana była do czterech podstawowych grup zwiedzających, czyli do przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów.

Jak przebiegały targi BUDMA 2018?

Międzynarodowe Targi Budowlane to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Warto wiedzieć, że określenie „budowlane” kryje w sobie wiele bliższych i dalszych skojarzeń, bo BUDMA 2018 to także targi kominkowe.

Tegoroczne targi budowlane mogły zatem zainteresować przedstawicieli wielu gałęzi handlu. Na plus przemawiały doskonałe warunki prowadzenia rozmów, a także dodatkowe atrakcje, takie jak spotkanie ze światowej sławy architektem, prezentacje, warsztaty i konkursy. Wiele spośród prezentowanych produktów można było od razu przetestować, poznać ich zalety oraz wszechstronne zastosowania. Uczestnicy targów BUDMA 2018 byli bardzo zadowoleni z przebiegu wydarzenia – organizatorzy z całą pewnością stanęli na wysokości zadania.